Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Turcuoğlu Eşya Depolama alanında bulunan tüm eşyalar ve müşterilerin bilgileri %100 gizlilik politikamıza tabidir. Eşyalarınızın güvende ve emniyette olduğundan hiç şüpheniz olmasın. Eşyalarınızı ambalaj ve paketleme yaparak depolanacak eşyanın hacmini düşürür, size hacimden tasarruf etme imkanı sunarız. Sizin belirlediğiniz zaman zarfı içerisinde eşyalarınızı istediğiniz yerden alır ve hızlı bir şekilde depolarımıza yerleştiririz. Buda size zamandan tasarruf sağlar. Uygun fiyat politikası ile müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatlı depolama alanları sunmaktadır.

Depolama işlemimizin işleyiş şekli sizlerin müşteri temsilcilerimizi aramanızla başlar. Eşyalarınızı görmeden net bir fiyat verememekteyiz. Depolanacak eşyalarınızın alacağı alan ve teknik özellikleri göz önünde bulundurularak değerlendirme yapan ekspertiz elamanımız almayı arzu ettiğiniz İstanbul eşya depolama hizmeti hakkında kısaca size bilgi sunar ve fiyatlandırma çıkarır. Bu fiyatların içerisinde nakliye ve sigorta ücretleri de bulunacaktır. Anlaşılırsa sizlerle sözleşme imzalanarak iki taraf arasındaki beyanlar belgelendirilir. Bu sözleşme beyanları yazılı hale getirmek için yapılmaktadır ve eşya depolama sürenizi garanti altında tutacak bildirimleri içermez. Depolama işleminiz istediğiniz zaman sonlandırılabilir. Profesyonel ekiplerimiz tarafından eşyalarınız etiketlenir her pakette neler olduğu not alınır sayım işlemi yapılır. Bu belgelerin bir nüshası da sizde kalır ki lazım olan eşyanızın barkod numarası ile istemeniz yeterli olacaktır. Nakliye sigortası da yapılarak eşyalarınız elemanlarımız tarafından depomuza alınır. Depomuza konulan eşyalarınıza sigorta şirketi ekspertizi sigortalama işlemlerini yapar.

Turcuoğlu depolama şirketi olarak evden eve nakliyat taşıma ile eşyalarınızın rutubetsiz ortamda sigortalı biçimde ev eşyası depolanır. Eşya depolama hizmetlerimizi müşteri temsilcimize ulaşmanızla başlar. Ev eşyası depolama hizmeti denilince en dikkat edilmesi gereken unsurlardan bir tanesi eşyalarınızın düzgün ambalajlanıp paketlenmesidir. Eşyaların paketlenmesinde kullanılacak olan paketleme, ambalajlama ve sarma malzemelerinin eşyanın cinsine, türüne göre seçilmesi gerekmektedir. Eşya depolarımız oldukça modern olarak tasarlanmış olup nemsiz, rutubetsiz ortamda sigortalı bir şekilde muhafaza altında depolanır. Resimleme, numaralandırma sistemlerimiz sayesinde eşyalarla ilgili karışıklığın önüne geçeriz, bir listesi bizde kalır bir kopyasını ise imzanız ile birlikte size veririz.

Kaliteli ve Güvenli Depolama

Daha sonra kullanacağınız veya fazladan olan eşyalarınızın depolamalarının yapılması çok önemlidir. Depolama işlemleri yerine getirileceği sırada doğru bir şekilde yerine getirilmelidir ve depolama firması seçeceğiniz evrede sizlere en iyi şekilde hizmet vermekte olan firmaları seçmeye özen göstermeniz gerekmektedir. Depolama sırasında sizlere hizmet vermekte olan firmalardan birisi olan firmamız bu noktada her zaman en iyi şekilde hizmet vermekte olduğu için sizi mağdur etmemeye de ayrıca özen göstermektedir. Depolama ihtiyacınız olduğu zaman firmamızla iletişime geçerek bu ihtiyacınızı giderebileceğiniz gibi aynı zamanda sizlere sunulan depolama imkanları en iyi şekilde değerlendireceğiniz için sonrasında sorun yaşama ihtimaliniz olmadığını da net şekilde görebilmeniz mümkündür.

Eşya Depolama

Evden Eve Nakliyat Nedir?

 • Evlerin, ofislerin veya diğer meskenlerin tüm eşyalarının taşınmasını kapsar,
 • Özel ambalaj, paketleme, yükleme ve boşaltma hizmetleri sunar,
 • Eşyaların güvenli taşınması için sigorta seçenekleri sunar.

Neden Turcuoğlu Nakliyat?

 • Uzman kadro,
 • Kurumsal taşımacılık,
 • Evden eve nakliyat,
 • Şehir içi nakliyat,
 • Şehirler arası nakliyat,
 • Uluslararası nakliyat,
 • Asansörlü, vinçli nakliyat,
 • Eşya depolama hizmetleri.