Şehir İçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

Firmamız, uzman personeli ve en uygun araç filosu ile Nakliyat Sektöründe faaliyet göstermektedir.  İstanbul şehiriçi nakliye, ev eşyası, büro, mobilya, şirket, piyano, kasa ve değerli eşya nakli, ofis büro taşımacılığı, banka, kurumsal şirket ve çok şubeli şirketlerin taşınması, fabrika ve tesis taşımacılığı ve başka bölgelere nakilleri, askılı tekstil taşımacılığı, eşya depolama, ambalajlama, paketleme, nakliye, nakliyat ve taşımacılık konularında yılların deneyimi ile siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır. Ayrıca Turizm, Fuar ve Kongre Taşımacılığı da yapmaktayız.

Kurulduğu günden bu yana sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan Turcuoğlu  Şehiriçi nakliye servisi kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadır. Şehir içi İstanbul Taşımacılık konusunda gerek personelini gerekse araç filosunu ve yan ekipmanlarını sürekli geliştirerek, müşterilerine taşınmayı bir korku olmaktan çıkarmaktadır. Bu bilinç ve anlayış ile ihtiyaçlara uygun gerçek çözümler sunmaktadır.
Turcuoğlu nakliyat Taşımacılık İçin Gerekli Olan Nakliyat belgesi k1, k2 ve k3 belgelerine sahip olup; şehir içi ve şehirler arası taşımacılık yapmaktadır.

Her Türlü Soru, Görüş ve Önerileriniz İçin : 0507 286 15 36  Numaralı Telefondan Bize Ulaşabilirsiniz.