Uluslararası Nakliyat

Uluslararası Nakliyat

Uluslararası Eşya Taşıma Firması

Şahısların kullanmış olduğu bireysel eşyalar, taşınmasında ticari amaç olmayan eşyalar zati eşya olarak tanımlanmaktadır. Evimizde ihtiyacımız olan bütün eşyalar, araçlarımız gibi eşyalar zati eşya sınıfına girmektedir. Zati eşya taşıma işlemleri yurt içi nakliyat ve uluslararası zati eşya taşıma olarak ayrılmaktadır. Zati eşyalar kullanıcıların ihtiyaçları için gerekli olan eşyalar olduğundan uluslararası taşıma işlemlerinde gümrük vergisi uygulanmamaktadır. Bu yazımızda zati eşya taşımacılığı kapsamına giren ürünler, zati eşya taşımacılığı işleminin aşamaları ve nasıl gerçekleştirildiği incelenmektedir.

Uluslararası Nakliyat

Zati eşya taşımacılığı kapsamına giren ürünler:

Evimizde bulunan beyaz eşya, koltuk takımlar, yatak odası, bilgisayar, televizyon gibi ihtiyaçlarımızı karşılamak için kullanılan bütün eşyalar,
Ofislerimiz de işlerimiz için gerekli olan koltuktan masaya elektronik aletlere kadar satışıyla ticari amaç değil ihtiyaçlarımız için kullanılan ofis eşyaları,
Ulaşım ihtiyaçlarımız için kullandığımız bireysel aracımız, şirket araçlarımız gibi eşyalar bu kapsamda değerlendirilmektedir.
Yukarıda belirtildiği üzere ihtiyaçlarımızı gidermek amacı bulunan bireysel kullanılacak bütün eşyalar zati eşya olarak değerlendirilmektedir.

Zati Eşya Taşımacılığı Nedir?

Belirtilen zati eşya kapsamına giren bireysel eşyaların veya ihtiyaçlarını gidermek maksatlı ofis eşyaları, fabrikalar için makineler gibi eşyaların yurt içinde veya yurt dışına taşınması işlemlerine zati eşya taşıma denilmektedir. Lojistik ve nakliyat firmalarının evden eve nakliyat kapsamında sağladığı hizmetler yurt içinde özellikle;

Memurlar için nakil,
Çocuklarının okul değişimi nedeniyle taşınan aileler,
Yeni bir iş fırsatı için taşınanlar,
Emeklilik dolayısıyla taşınanlar,
Yeni ev alması dolayısıyla taşınanlar,
Kirada bulundukları evi taşıyanlar gibi talepleri karşılamaktadır.

Uluslararası Nakliyat Firması

Turcuoğlu Nakliyat, İstanbul, Türkiye lokasyonlu uluslararası nakliyat firmasıdır. Yurt dışı eşya taşıma konusunda güvenilir ve sigortalı bir firma olan Turcuoğlu Nakliyat Türkiye eşya taşıma firmasıdır. Uluslararası nakliyat fiyatları için lütfen bizi arayın. uluslararası nakliyat firması arıyorsanız doğru adres Turcuoğlu Nakliyat Türkiye'dir.

Uluslararası Nakliyat

Bir ülkeden başka bir ülkeye eşya taşımacılığı konusunda uzman olan Turcuoğlu Nakliyat profesyonel ekibi ile sizlere sigortalı ve garantili uluslararası nakliyat imkanı sunar. Engin tecrübesi ve müşteri memnuniyeti konusundaki titizliği ile eşyalarınızı, uluslararası nakliyat ihtiyacı duyduğunuzda, güvenle teslim edebileceğiniz doğru adres; Turcuoğlu Nakliyat. Uluslararası evden eve nakliyat ve uluslararası ofis nakliyatı ihtiyaçlarınız için bizi çekinmeden arayabilirsiniz. Uluslararası nakliyat, şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat çok farklı profesyonellikler ve deneyim gerektirir. Bu yüzden eşyalarınızı riske atmayın.

Uluslararası Nakliyat Fiyatları

Türkiye’de nakliyat fiyatları nasıl belirleniyor? Nakliyat fiyatları için en önemli unsur mesafedir. Evinizi ya da ofisinizi taşımaya karar verdiğinizde hangi lokasyondan nereye taşınacağınıza göre ödeyeceğiniz uluslararası nakliye ücreti değişir. Aynı zamanda taşınacak eşyanın miktarı nakliye fiyatını büyük ölçüde etkiler. Paketleme, sigorta gibi tüm değişkenler ve işlemler uluslararası nakliyat fiyatı belirleme konusunda etkendir. Aynı zamanda uluslararası nakliyat fiyatları, eşyaların kaçıncı kattan kaçınca kata taşınacağı, asansörlü nakliye ihtiyacı gibi faktörlere göre taşıma ücreti belirlenir. Turcuoğlu Nakliyat geniş araç yelpazesi, profesyonel ekipmanları ve uzman ekibi ile sizlere sigortalı ve garantili nakliyat için oldukça uygun fiyatlar sunar.

Turcuoğlu Nakliyat, Uluslararası evden eve nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilen ve en uygun nakliye fiyatı veren firmalar arasında yer alır. Uluslararası evden eve nakliyat fiyatları için bizi arayın.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

 • Evlerin, ofislerin veya diğer meskenlerin tüm eşyalarının şehirler arası taşınmasını kapsar,
 • Özel ambalaj, paketleme, yükleme ve boşaltma hizmetleri sunar,
 • Eşyaların güvenli taşınması için sigorta seçenekleri sunar.

Turcuoğlu Uluslararası Nakliyat

 • Uzman kadro,
 • Kurumsal taşımacılık,
 • Evden eve nakliyat,
 • Şehir içi nakliyat,
 • Şehirler arası nakliyat,
 • Uluslararası nakliyat,
 • Asansörlü, vinçli nakliyat,
 • Eşya depolama hizmetleri.